Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08.30 - 17.30 - Cumartesi: 08.30 12.30
İletişim 0(414)313 00 18 - 0(551)238 46 18
E-Posta info@sanliurfaosgb.com.tr

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2013 yılında kurulan ŞANLIURFA OSGB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildik. Kurulduğumuz günden beri tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirmektir. İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak ŞANLIURFA OSGB ailesinin en büyük hedefidir.

https://3.bp.blogspot.com/-RYSu0f9U0O0/WAcZ8c7HH_I/AAAAAAAAB94/5TGiuK7P9NMkdWJ92kBuJyTnU0F3pzcPwCLcB/s1600/yetki_belgesi.jpg

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasını işyerlerinde kusursuz uygulayarak iş kazası ve meslek hastalığı olasılıklarını en düşük seviyede tutmak, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini uluslararası standartlarda gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri konularında, kaliteden taviz vermeden toplam kalite yönetimi ilkelerini esas alarak, sürekli gelişmek, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, başta müşterilerimiz olmak üzere, iş yaptığımız kişi ve kuruluşlarla, dürüst ve saygılı ilişkiler kurmak, onlarla başarı ve gücümüzü paylaşmak, sektörümüzde öncü olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

> Hizmet kalitemizi sürekli artırmak.
> Yaptığımız tüm çalışmalarda uzmanlık ve samimiyet çerçevesinde güvenilir, insan odaklı ve yasalara uygun davranmak.
> İş ahlakını önde tutma ve etik sorumlulukların bilincinde olmak.
> Sürekli iyileştirme ve yenilikçi anlayış ile uluslararası platformda İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda tüm gelişmeleri yakından takip etmek
> İş verimliliğini ve çalışan motivasyonunu yükseltici uygulamaları göz önüne almak.
> Yasalar ile işveren sorumluluğu arasında bir denge oluşturmak
> Kurumlarımıza nitelikli ve özverili hizmetler  vererek özgün değer ve çözümler üretmek.
> Uzman kadromuz ile çalışanların  sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.